Informacja

Pro-Medyk Premium będzie czynna od 18.05

Rehabilitacja Łódź

Sprawność fizyczna jest niezwykle ważna, jest potrzebna do wykonywania codziennych obowiązków czy to zawodowych czy prywatnych. Niestety może się zdarzyć, że na pewnym etapie życia sprawność ta zostaje z jakichś przyczyn utracona, często na wskutek schorzeń, kontuzji czy urazów. Wtedy też zbawienna i konieczna okazuje się być rehabilitacja. Powinna być ona prowadzona według indywidualnych metod leczenia, te może zapewnić fizjoterapeuta, który diagnozuje i ocenia jakie działania rehabilitacyjne mogą być zastosowane. Tylko dobra współpraca na linii lekarz – fizjoterapeuta i pacjent jest w stanie zapewnić oczekiwane rezultaty w postaci szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności ruchowej.

Rehabilitacja Łódź – w czym specjalizuje się Pro Medyk

Nasi fizjoterapeuci z doświadczeniem i pasją specjalizują się w rehabilitacji ortopedycznej i fizjoterapii sportowej. W naszym centrum Pro Medyk specjalizujemy się w poradzeniu skutecznej rehabilitacji, naszą misją jest przywrócenie pacjentom sprawności w możliwie jak najkrótszym czasie.

  • rehabilitacja ortopedyczna, związana z niwelowaniem negatywnych skutków urazów mięśni, ścięgien, więzadeł oraz innych struktur ludzkiego ciała.

  • rehabilitacja kręgosłupa, zabiegi – terapia manualna, leczenie dolegliwości bólowych kręgosłupa

  • rehabilitacji dla biegaczy, sportowców – pomoc do szybkiego powrotu do sprawności po urazach i kontuzjach

Prowadzimy zakres wyspecjalizowanych działań na rzecz poprawy jakości zdrowia i życia pacjentów cierpiących zarówno na schorzenia narządu ruchu w wyniku różnych zdarzeń losowych, chorobowych oraz dolegliwości związanych ze starzeniem się organizmu.

W pierwszej kolejności skupiamy się na zebraniu wywiadu i przeprowadzeniu wstępnych badań na temat stanu zdrowia pacjenta. Dopiero interpretacja objawów pozwala nam na zinterpretowanie dolegliwości i postawienie diagnozy a dopiero później podjęcie działań związanych z niwelowaniem zaburzeń.

Jeśli chodzi o rehabilitację na kręgosłup, ta odbywa się w naszym gabinecie za pomocą wielu technik masażu i indywidualnie dobranych ćwiczeń. W ramach poprawy kondycji zdrowia kręgosłupa stosujemy masaże lecznicze wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników. W Łodzi tutaj ma siedzibę nasz gabinet masażu Pro-Medyk.

Zespół naszych lekarzy jest w pełni zaangażowany w zapewnienie zindywidualizowanej jakości opieki – dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje dokładne potrzeby.

Kompleksowa rehabilitacja

W ramach kompleksowej rehabilitacji Pro Medyk proponuje swoim pacjentom wszystkie dostępne środki i indywidualne metody terapeutyczne odpowiednio dobrane przez fizjoterapeutę. Pacjenci odwiedzający nasz gabinet nie muszą zastanawiać się która z dostępnych form terapii będzie dla nich najbardziej skuteczna i właściwa. Fizjoterapeuta wcześniej przeprowadza wywiad, sprawdza badania kliniczne i dopiero wtedy dobiera indywidualną metodę rehabilitacji.

Jakość i skuteczność leczenia!

Zapewniamy zindywidualizowany plan leczenia, aby przywrócić maksymalną funkcjonalność i zmniejszyć ból bez interwencji chirurgicznej. Niezależnie od tego, czy ból kręgosłupa właśnie się rozpoczął, czy też utrzymywał się przez lata, korzystamy z najlepszej jakości usług medycznych, najnowszej technologii i czerpiemy z wiedzy zespołu doświadczonych fizjoterapeutów i rehabilitantów aby pomóc Ci zrozumieć Twój stan zdrowia i pokonać dolegliwości bólowe kręgosłupa. Podstawowymi celami rehabilitacji są: zapobieganie powikłaniom wtórnym, maksymalizacja funkcjonowania fizycznego – Pro Medyk realizuje wszystko to w 100%.

Gdzie nas znajdziesz?

Centrum medyczne Pro Medyk tworzy zespół specjalistów zajmujący się metodami leczenia bólu i zaburzeń ruchowych. Tu nas znajdziesz Pro-Medyk Premium ul. Sacharowa 21A 92-524 Łódź. Jeżeli masz wątpliwości czy Twój problem nadaje się do rehabilitacji skontaktuj się z nami KONTAKT.