Rehabilitacja Łódź

Sprawność fizyczna jest niezwykle ważna, jest potrzebna do wykonywania codziennych obowiązków czy to zawodowych czy prywatnych. Niestety może się zdarzyć, że na pewnym etapie życia sprawność ta zostaje z jakichś przyczyn utracona, często na wskutek schorzeń, kontuzji czy urazów. Wtedy też zbawienna i konieczna okazuje się być rehabilitacja. Powinna być ona prowadzona według indywidualnych metod leczenia, te może zapewnić fizjoterapeuta, który diagnozuje i ocenia jakie działania rehabilitacyjne mogą być zastosowane. Tylko dobra współpraca na linii lekarz – fizjoterapeuta i pacjent jest w stanie zapewnić oczekiwane rezultaty w postaci szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności ruchowej.

Rehabilitacja Łódź – w czym specjalizuje się Pro Medyk

Nasi fizjoterapeuci z doświadczeniem i pasją specjalizują się w rehabilitacji ortopedycznej i fizjoterapii sportowej. W naszym centrum Pro Medyk specjalizujemy się w poradzeniu skutecznej rehabilitacji, naszą misją jest przywrócenie pacjentom sprawności w możliwie jak najkrótszym czasie.

  • rehabilitacja ortopedyczna, związana z niwelowaniem negatywnych skutków urazów mięśni, ścięgien, więzadeł oraz innych struktur ludzkiego ciała.

  • rehabilitacja kręgosłupa, zabiegi – terapia manualna, leczenie dolegliwości bólowych kręgosłupa

  • rehabilitacji dla biegaczy, sportowców – pomoc do szybkiego powrotu do sprawności po urazach i kontuzjach

Prowadzimy zakres wyspecjalizowanych działań na rzecz poprawy jakości zdrowia i życia pacjentów cierpiących zarówno na schorzenia narządu ruchu w wyniku różnych zdarzeń losowych, chorobowych oraz dolegliwości związanych ze starzeniem się organizmu.

W pierwszej kolejności skupiamy się na zebraniu wywiadu i przeprowadzeniu wstępnych badań na temat stanu zdrowia pacjenta. Dopiero interpretacja objawów pozwala nam na zinterpretowanie dolegliwości i postawienie diagnozy a dopiero później podjęcie działań związanych z niwelowaniem zaburzeń.

Jeśli chodzi o rehabilitację na kręgosłup, ta odbywa się w naszym gabinecie za pomocą wielu technik masażu i indywidualnie dobranych ćwiczeń. W ramach poprawy kondycji zdrowia kręgosłupa stosujemy masaże lecznicze wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników. W Łodzi tutaj ma siedzibę nasz gabinet masażu Pro-Medyk.

Zespół naszych lekarzy jest w pełni zaangażowany w zapewnienie zindywidualizowanej jakości opieki – dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje dokładne potrzeby.

Kompleksowa rehabilitacja

W ramach kompleksowej rehabilitacji Pro Medyk proponuje swoim pacjentom wszystkie dostępne środki i indywidualne metody terapeutyczne odpowiednio dobrane przez fizjoterapeutę. Pacjenci odwiedzający nasz gabinet nie muszą zastanawiać się która z dostępnych form terapii będzie dla nich najbardziej skuteczna i właściwa. Fizjoterapeuta wcześniej przeprowadza wywiad, sprawdza badania kliniczne i dopiero wtedy dobiera indywidualną metodę rehabilitacji.

Jakość i skuteczność leczenia!

Zapewniamy zindywidualizowany plan leczenia, aby przywrócić maksymalną funkcjonalność i zmniejszyć ból bez interwencji chirurgicznej. Niezależnie od tego, czy ból kręgosłupa właśnie się rozpoczął, czy też utrzymywał się przez lata, korzystamy z najlepszej jakości usług medycznych, najnowszej technologii i czerpiemy z wiedzy zespołu doświadczonych fizjoterapeutów i rehabilitantów aby pomóc Ci zrozumieć Twój stan zdrowia i pokonać dolegliwości bólowe kręgosłupa. Podstawowymi celami rehabilitacji są: zapobieganie powikłaniom wtórnym, maksymalizacja funkcjonowania fizycznego – Pro Medyk realizuje wszystko to w 100%.

Gdzie nas znajdziesz?

Centrum medyczne Pro Medyk tworzy zespół specjalistów zajmujący się metodami leczenia bólu i zaburzeń ruchowych. Tu nas znajdziesz Pro-Medyk Premium ul. Sacharowa 21A 92-524 Łódź. Jeżeli masz wątpliwości czy Twój problem nadaje się do rehabilitacji skontaktuj się z nami KONTAKT.