ProMedyk Premium

Zdajemy sobie sprawę, że w dobie ciągłego pośpiechu nie jesteśmy w stanie zadbać w pełni o nasze zdrowie. Brakuje czasu na rozmowę z instruktorem, dietetykiem, a nawet jeśli w końcu uda nam się to zrobić, mamy kłopoty z konsekwentnym wykonywaniem ćwiczeń, czy przygotowywaniem odpowiednich posiłków. Dodatkowo przy istniejących schorzeniach rośnie również strach przed nadmiernie obciążającym nas wysiłkiem fizycznym.

 

Zdrowie wymaga profesjonalnego traktowania, całościowego rozwiązania problemu przy maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie.
Cieszymy się, że Pro-Medyk Premium jest w stanie stawić czoło wszystkim tym trudnościom oraz, że jego oferta dalece wykracza poza ramy standardowych usług medycznych.

 

Jesteśmy pierwszą placówką w Łodzi, która zajmie się Państwa problemem kompleksowo. Nie będą Państwo tracić czasu na poszukiwania poszczególnych specjalistów, planowanie każdego kolejnego kroku i zastanawianie się nad wieloma pytaniami w trakcie drogi do zdrowego trybu życia.

 

Biorąc pod uwagę rosnącą świadomość społeczeństwa, a wraz z nią potrzebę dbania o zdrowie i kondycję fizyczną, stworzyliśmy dla Państwa ofertę elastyczną oraz, co najważniejsze, spersonalizowaną. Dewizą Pro-Medyka Premium jest zapewnienie poczucia pewności i komfortu psychicznego. Dlatego też na każdym etapie wspólnej drogi towarzyszyła będzie Państwu w pełni wykwalifikowana kadra medyczna.

 

Nasz gabinet masażu oferuje szeroki zakres usług: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, zabiegi ortopedyczne w tym rehabilitacyjne na kręgosłup. ProMedyk – gabinet masażu za cel stawia sobie satysfakcję klientów. Przyjemne i łagodne masaże, różnego rodzaju profesjonalne zabiegi zniwelują ból, odprężą i przyniosą ukojenie dla ciała i zmysłów.

 

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się z naszym studiem medycznym