INFUZJE DOŻYLNE – WARTO WIEDZIEĆ

Co to jest suplementacja witaminowo -minerałowa i dlaczego warto się na nią zdecydować?
Dożylna suplementacja to dostarczenie organizmowi niezbędnych witamin i minerałów bezpośrednio do krwioobiegu, co zapewnia najszybszą przyswajalność , natychmiastowy i najbardziej trwały efekt odżywczy, regeneracyjny i uzupełniający niedobory mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Komu dedykowane są kroplówki witaminowe?
Kroplówki witaminowe to propozycja dla wszystkich, którzy chcą wspomóc naturalne procesy przywracające równowagę , zrewitalizować organizm, poprawić jego funkcjonowanie i wydolność.

Jaka jest przewaga dostarczenia witamin drogą dożylną vs. metody tradycyjne – tabletki?
Suplementacja dożylna to zdecydowanie wyższa przyswajalność i wykorzystanie dostarczanych składników oraz lepsza ich dystrybucja wewnątrzustrojowa niż w przypadku suplementacji doustnej, której skuteczność jest ograniczona….
Dożylna suplementacja witaminowo- minerałowa zapewnia najszybszy i najbardziej trwały efekt odżywczo- regeneracyjny dla organizmu, sposób podania polega na dostarczeniu witamin i minerałów bezpośrednio do układu krwionośnego jest zdecydowanie najszybszą i najbardziej efektywną formę dostarczenia witamin i minerałów do organizmu.
Omijając układ pokarmowy i dostarczając, za pomocą kroplówki leki, witaminy i minerały bezpośrednio do krwiobiegu, eliminujemy wpływ enzymów trawiennych i dysfunkcji układu pokarmowego pacjenta. Oznacza to dostarczenie organizmowi 100% wartościowych składników, pozwalających na osiągnięcie najszybszego i najbardziej skutecznego efektu terapii. Substancje podawane w klinice wchłaniają się natychmiastowo, a co za tym idzie efekty ich działania są silniejsze i bardziej efektywne, niż w przypadku klasycznych suplementów diety.
Szacunkowo, około 50% populacji polskiej przyjmuje doustne suplementy diety, w tym witaminy i minerały. Jedynie niewielka grupa osób zdaje sobie sprawę, że organizm ludzki ma ograniczoną zdolność przyswajania tych związków i bardzo często okazuje się, że nawet ponad 90% przyjętych substancji jest wydalane

KROPLÓWKI WITAMINOWO-MINERAŁOWE TO:
-100% WCHŁANIALNOŚĆ I PODANIE PREPARATÓW BEZPOŚREDNIO DO KRWIOOBIEGU
-NAJSZYBSZY SPOSÓB NAWODNIENIA I ODŻYWIENIA ORGANIZMU I PRZYWRÓCENIA WEWNĘTRZNEJ RÓWNOWAGI
-NAJLEPSZY SPOSÓB UZUPEŁNIENIA WITAMIN I MINERAŁÓW
-BARDZO SZYBKO WIDOCZNY EFEKT ZASTOSOWANEJ TERAPII
-TERAPIA= RELAKS PODCZAS PODAWANIA PREPARATÓW W KOMFORTOWYCH WARUNKACH
-NATYCHMIASTOWA POPRAWA SAMOPOCZUCIA, REGENERACJA I ODŚWIEŻENIE

DYSPONUJEMY:
-W pełni przygotowaną Placówką Medyczną
-Wykwalifikowaną Kadrą Medyczną
-Sterylnymi narzędziami (zgodnie z wymogami medycznymi)
-Wysokim standardem realizacji usług