Rehabilitacja Widzew

Przebyta choroba, urazy, wypadki mogą powodować różnego typu kontuzje osłabienie mięśni, brak sprawności motorycznej i wszelkie dolegliwości bólowe. W tym przypadku rehabilitacja staje się zbawienna. Dzięki niej istnieje możliwość odzyskania pełnej sprawności ogółem szybszego powrotu do zdrowia. Obejmuje swym zakresem wszystkie działania związane ze zwiększeniem ruchomości głównie stawów i mięśni.

Nasz gabinet Pro Medyk świadczy usługi medyczne w zakresie rehabilitacji fizjoterapii dla pacjentów, którzy wymagają pomocy ortopedycznej po przebytych wypadkach czy kontuzji jak i osób aktywnych fizycznie (tym głównie sportowców).

Nasi specjaliści pomagają odzyskać zdrowie po urazach, chorobie lub zabiegu chirurgicznym dzięki naszemu szerokiemu spektrum wyspecjalizowanych usług rehabilitacyjnych. Zapewniamy kompleksową opiekę z jednym celem – aby pomóc Ci jak najszybciej przywrócić jakość i szybki proces powrotu do zdrowia.

Rehabilitacja w Pro-Medyk

Zarówno ortopeda oraz doświadczony fizjoterapeuta mogą zapewnić w pełni bezpieczne i efektywne leczenie urazów narządu ruchu. Od ponad 6 lat diagnozujemy i przywracamy sprawność Pacjentom z problemami ortopedycznymi. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie prowadzenia rehabilitacji kręgosłupa. W Widzewie jesteśmy jednym z wiodących gabinetów specjalizujących się w rehabilitacji i ortopedii. Nasz sukces zawdzięczamy głównie zatrudnionym lekarzom – pracują u nas doświadczeni fizjoterapeuci, chirurg, ortopeda, dietetyk. Dzięki w naszym gabinecie pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę ortopedyczną i rehabilitacyjną w jednym miejscu! Nasz gabinet jest jednym z najchętniej odwiedzanych placówek ortopedyczno-rehabilitacyjnych nie tylko w Widzewie ale i w Polsce.

Specjalistyczny gabinet rehabilitacji w Widzewie

Specjalnością Gabinetu Rehabilitacji i Masażu Pro Medyk jest rehabilitacja i pomoc pacjentowi w różnych dolegliwościach bólowych: pomagamy zwalczać bóle kręgosłupa, stany pourazowe, pozawałowe i po udarowe, a także dyskopatie. W ramach rehabilitacji proponujemy masaże, zarówno masaż leczniczy, jak i masaż relaksacyjny. Naszym Pacjentom gwarantujemy pełną opiekę od momentu urazu przez diagnostykę obrazową i w pełni profesjonalne konsultacje ortopedyczne pozabiegowe. Ostatecznie skuteczną rehabilitację i powrót do normalnego funkcjonowania i aktywności ruchowej. Nasz gabinet jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, który w połączeniu z fachową wiedzą naszych lekarzy daje możliwie najlepsze rezultaty leczenia.