Rehabilitacja na kręgosłup Łódź

Dodano: 17.12.2018

Rehabilitacja na kręgosłup Łódź

Ból pleców można śmiało powiedzieć, że jest powszechną dolegliwością, która występuje niemal u co 3 osoby. Dla jednych ból ten może być łagodny i łatwy do opanowania. Inni zaś doświadczają ostrych i wyniszczających objawów, które uniemożliwiają im codzienne funkcjonowanie. Bez względu na to jaki jest ból nie należy go bagatelizować tylko znaleźć jego przyczynę w tym może nam pomóc tylko specjalistyczna porada lekarska.

Szukając pomocy w zakresie rehabilitacji na kręgosłup, najlepiej umówić się na wizytę w placówce medycznej, która na co dzień zajmuje się tego rodzaju dolegliwościami.
W każdym większym mieście można taką znaleźć, Łódź – to tutaj znajduje się chociażby Pro-Medyk gabinet w którym pracuje zespół specjalistów od przywracania zdrowia kręgosłupa poprzez rehabilitację.

Jakość i skuteczność leczenia!

Zapewniamy zindywidualizowany plan leczenia, aby przywrócić maksymalną funkcjonalność i zmniejszyć ból bez interwencji chirurgicznej. Niezależnie od tego, czy ból kręgosłupa właśnie się rozpoczął, czy też utrzymywał się przez lata, korzystamy z najlepszej jakości usług medycznych, najnowszej technologii i czerpiemy z wiedzy zespołu doświadczonych fizjoterapeutów i rehabilitantów aby pomóc Ci zrozumieć Twój stan zdrowia i pokonać dolegliwości bólowe kręgosłupa. Podstawowymi celami rehabilitacji są: zapobieganie powikłaniom wtórnym, maksymalizacja funkcjonowania fizycznego – Pro Medyk realizuje wszystko to w 100%.

Kręgosłup – rehabilitacja w Pro Medyk

W pierwszej kolejności skupiamy się na zebraniu wywiadu i przeprowadzeniu wstępnych badań na temat stanu zdrowia pacjenta. Dopiero interpretacja objawów pozwala nam na zinterpretowanie dolegliwości i postawienie diagnozy a dopiero później podjęcie działań związanych z niwelowaniem zaburzeń.

Jeśli chodzi o rehabilitację na kręgosłup, ta odbywa się w naszym gabinecie za pomocą wielu technik masażu i indywidualnie dobranych ćwiczeń. W ramach poprawy kondycji zdrowia kręgosłupa stosujemy masaże lecznicze wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników. W Łodzi tutaj ma siedzibę nasz gabinet masażu Pro-Medyk.

Zespół naszych lekarzy jest w pełni zaangażowany w zapewnienie zindywidualizowanej jakości opieki – dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje dokładne potrzeby.